“Jah vabadusele, ei valedele” FB-lehel kutsutakse üles “EKRE ministrile molli andma” ja teda tulistama provotseerima

1
1229

Kurikuulsa “kodanikualgatuse” “Jah vabadusele, ei valedele” FB-lehel käib arutelu, mille vastu võiks huvi tunda ka politsei.

Rein Arumäe: “No aga sellepeale pole tulnud vee, et mõnele ekre sektandile ministritest lihtsalt maja ees seal molli anda – meediateemal vägagi produktiivne ja valima peaks sellise esineja, kes varem kriminaalsest käitunud pole – saab miski pool aastat tingimisi ja tehtud..? Lihtne ja loogiline juu…Pärast saab laiata – eesti raffas andis molli helme tunnistajast spiikrile…lahe juu…meediatähelepanu hulgi ja mitte ainult Eestis – garanteeritult…”

Jah vabadusele, ei valedele: “No kuna täna just selgus, et rahandusminister kannab koguaeg relva kaasas, siis vast pole mõtet. Üritame ikka vestlust arendada.”

Rein Arumäe: Jah vabadusele, ei valedele “Heh, kannab relva kaasas…irw, see nüüd küll mingilgi määral ei välista sm. Martinile lõuga anda….pigem just vastupidi – tõmbab toru välja ja on ise kriminaal kohe, hädakaitse ületamise teemas…lihtsalt peab nurgataha snaiperi sättime, kes ekstreemsemal juhul, viimasel silmapilgul, relvaga ebaadekvaatselt ringikäiva ametniku ohutuks teeb – lihtne….”

Allikas: Uueduudised.ee


Järgneb reklaam


 

1 kommentaar

  1. Proovigu ainult – ma löön oma käega sellistel lurjustel põlved puruks – et jääksid kuniks surm nende silmad suleb põlvili kõndima.

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.