“Jah vabadusele, ei valedele” FB-lehel kutsutakse üles “EKRE ministrile molli andma” ja teda tulistama provotseerima

0
730

Kurikuulsa “kodanikualgatuse” “Jah vabadusele, ei valedele” FB-lehel käib arutelu, mille vastu võiks huvi tunda ka politsei.

Rein Arumäe: “No aga sellepeale pole tulnud vee, et mõnele ekre sektandile ministritest lihtsalt maja ees seal molli anda – meediateemal vägagi produktiivne ja valima peaks sellise esineja, kes varem kriminaalsest käitunud pole – saab miski pool aastat tingimisi ja tehtud..? Lihtne ja loogiline juu…Pärast saab laiata – eesti raffas andis molli helme tunnistajast spiikrile…lahe juu…meediatähelepanu hulgi ja mitte ainult Eestis – garanteeritult…”

Jah vabadusele, ei valedele: “No kuna täna just selgus, et rahandusminister kannab koguaeg relva kaasas, siis vast pole mõtet. Üritame ikka vestlust arendada.”

Rein Arumäe: Jah vabadusele, ei valedele “Heh, kannab relva kaasas…irw, see nüüd küll mingilgi määral ei välista sm. Martinile lõuga anda….pigem just vastupidi – tõmbab toru välja ja on ise kriminaal kohe, hädakaitse ületamise teemas…lihtsalt peab nurgataha snaiperi sättime, kes ekstreemsemal juhul, viimasel silmapilgul, relvaga ebaadekvaatselt ringikäiva ametniku ohutuks teeb – lihtne….”

Allikas: Uueduudised.ee

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.