Kala hakkab mädanema peast ⟩ Postimees laguneb koost. Lõpuks ometi.

0
529

Mida tähendab ütlus, et kala hakkab mädanema peast? See tähendab seda, et juhtkonnast saavad alguse igasugused hädad, nagu me näeme on antud ütlusel tõepõhi all ⟩ seda näeme just Postimehes.

Oleme ka varem tähelepanu juhtinud asjaolule, et Eesti meedia on kallutatud. Seda on kinnitanud ka tippajakirjanikud ise.

Postimehe arvamustoimetusest lahkub kaks ajakirjanikku, kirjutab Delfi. Nädala eest lahkus Postimehe toimetusest korraga seitse ajakirjanikku, tegu oli uuriva toimetuse ajakirjanikega. Lisaks lahkus töölt arvamustoimetuse juht, paar päeva varem olid lahkumisotsusest teatanud vastutav väljaanda  ja uuriva toimetuse juht.

Soovime oma toimetuse poolt kompostimehele jõudu, ning palume, et viimane kustutaks tule!

 


Järgneb reklaam


 

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.