Kanal 2 tibireporter Marian Võsumets: “jätke Ossinovski rahule …!”

0
1346
Foto: Postimehe videost

Kanal 2 tibireporter Marian Võsumets, kes jättis tõrvikurongkäigust mulje kui napsumeeste ja lollide paraadist, on viskunud Ossinovski kaitsele:


…Iga nurga peal võib kuulda ilkumist töö- ja terviseminister Jevgeni Ossinovski üle. Näib, et meie rahvusspordil tiibu kärpida sooviva ministri tegevus isegi ühendab inimesi – on, kelle üle koos lõõpida. Mida muud see kampaaniamõõtu ilkumine on kui soov näidata oma vaimukust ja päevapoliitikaga kursis olemist – ta tahab ju «viina ära keelata»!


Silma ja kõrva kriibib ennekõike see, kuidas Ossinovskist on ühtäkki saanud kogu mageduse sihtmärk. Ärgem ikka nii madalale laskugem…

Kellel huvi on, see loeb edasi Postimehe veebist

Ehk siis kelle laulu laulab Võsumets? Keel ei paindu teda ajakirjanikuks nimetama…

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.