Kari Lamp: “Aafrika peab ise ennast kantseldama, harima, töötama üles ja muutuma täiskasvanuks!”

0
473

Kari Lamp:

“Kui ma oleks president, ma ütleks järgmist: Aafrika ei mahu ära Euroopasse ei täna ega ka tulevikus seda enam. Seda ütles mõni aeg tagasi üks väga tuntud, (vähemalt Soomes) professor, kelle nime ma praegu ei mäleta. Tema soovitus oli Aafrika lukku panna, st. Euroopa peab oma piirid sulgema. Aafrika peab oma probleemidega ise hakkama saama. Pealegi, lapsehoidjast taheti lahti saada (kolonisatsioonist) ja saadigi ja nüüd on juba 70+ aastat oldud ise omaette. Miks siis tahetakse jälle massiliselt lapsehoidja manu?

Aeg on saada suureks. Aafrika peab ise ennast kantseldama, harima, töötama üles ja muutuma täiskasvanuks. Arenenud maailm võib suunata ja aidata kohapeal, aga mitte vastupidi, et Aafrika tuleb Euroopale koju.”

Allikas: Facebook

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.