Kas sotsialistile Toomas Hendrik Ilvesele kehtestatakse Eestisse sissesõidukeeld?

0
2165

Endisele presidendile ja sotsialistile Toomas Hendrik Ilvesele võidakse kehtestada tema Eestit halvustavate sotsiaalmeedia postituste tõttu sissesõidukeeld.

Ilves spekuleerib ise selle võimalusega oma sissekandes. Ilves viitab artiklile EKRE-meelses väljaandes Uued Uudised, kus on võrreldud Ilvest soomlase Johan Bäckmaniga, kellele vastav keeld kehtestati. Sissesõidukeelu saab kehtestada siseministeerium, siseminister on EKRE esimees Mart Helme.


„Nii või teisti tõstatab Ilvese tegevus küsimuse, milline on ekspresidendi vastutus oma sõnade eest,” märgib Uued Uudised, „sõna võib olla vaba, aga kui seda kasutatakse oma riigi ja rahva süstemaatiliseks halvustamiseks, siis ei ole see enam sõnavabaduse, vaid riigi rahvusvahelise julgeoleku ja psühholoogilise kaitse küsimus. Soome publitsist Johan Bäckmanile kehtestas Eesti riik sissesõidukeelu, kuna ta esines avalikult Eesti-vaenulike üleskutsetega ja levitas ideid, nagu oleks Eesti „fašistlik apartheidirežiim”. Mille poolest Ilvese tegevus Bäckmani omast erineb? Ja kui ei erine, siis mis on tal Eestiga enam asja?”

Allikas: Lõunaeestlane.ee

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.