“kliimaingel” kutsub üles maailma liidreid seina äärde panema

0
527

Rootsi 16-aastane kliimahüsteerik Greta Thunberg ütles, et maailma liidrid pannakse seina äärde, kui nad ei tegele piisavalt agaralt kliima soojenemise probleemiga. Tema kõnet saatsid kokkutulnute tormilised kiiduavaldused.

Thunberg ütles eile Torinos toimunud kliimameeleavaldusel, et 2020. aasta peab olema tegutsemise aasta, kui planeeti tahetakse päästa. Ta saabus Torinosse Madriidist, kus toimus ÜRO kliimakonverents, vahendab Daily Mail.

Thunberg kardab, et Madriidi konverents ei suutnud kliimaprobleemi lahendada. Ta lisas, et maailma juhid hiilivad kohustustest kõrvale. Seetõttu peab sekkuma rahvas juhte selleks sundima. „Me paneme nad seina äärde ja sunnime neid tegutsema,” ütles Thunberg.

Tundub, et kliimavõitlus kisub lausa kliimafašismiks, sest nüüd tunduvad juba lubatud olevat kõik ebademokraatlikumadki sõnad ja teod.

Allikad: Uueduudised.ee, eestinen.fi, Daily Mail


Järgneb reklaam


 

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.