Kliimapaanika Saksamaal: enamik sakslasi toetab jõulutulede mahavõtmist

0
518

Saksamaal läbi viidud küsitlusest selgub, et enamik sakslasi toetab kliimamuutuste vastu võitlemise jõupingutuste osana selle aasta jõulutulede vähendamist või nendest loobumist täielikult.

YouGov -i poolt läbi viidud küsitlusest selgus, et 57% sakslastest soovivad kas piirata või lõpetada täielikult jõuluküünalde kasutamine, sest seda peetakse üheks suurimaks keskkonnaprobleemiks, teatab Deutsche Welle.

Vastajatest 11% väitis, et kliimamurede tõttu saaksid nad sel aastal ilma tuledeta hakkama. 10% väitis, et loobuvad traditsioonist tulevikus, 35% aga teatas, et jõulutulede väljalülitamine poleks nende jaoks lihtsalt võimalik.

Selle kohta, kas sakslased usuvad, et üldkasutatavatel hoonetel ja tänavatel peaks vähem valgust olema, jagunesid arvamused: 44% pooldas ja 44% oli vastu. Vaid 12% vastas, et ei oska öelda.

Allikas: Voice of Europe


Järgneb reklaam


 

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.