Kohtu alt pääsenud Savisaar saab tagasi arestitud raha ja kaitsjale kulunud summad hüvitatakse

2
508

Reedel lõplikult kohtu alt pääsenud Keskerakonna eksjuht Edgar Savisaar saab nüüd tagasi temalt kohtueelses menetluses arestitud raha ja kaitsjale kulunud summad, mis moodustavad kokku sadu tuhandeid eurosid, kirjutab Postimees

35 000 EUROT LINNA RAHA: Savisaar kehastus 2014. aastal jõulutervituseks liibuvas kostüümis superkangelaseks, kes oli ühtlasi ka uisuproff!
Foto: YouTube

Savisaarelt võeti süüasja menetluse ajal ära ligi 200 000 eurot ning 300 000 Eesti krooni. Savisaare kaitsja vandeadvokaat Oliver Nääsi sõnul taotleb Savisaar kindlasti ka kaitsekulude hüvitamist. «Täpne summa on alles kokku löömisel, kuid võib öelda, et tegemist on kuuekohalise numbriga,» ütles Nääs. 

Riigikohus vabastas korruptsioonis süüdistatava Tallinna endise linnapea ja Keskerakonna eksjuhi Edgar Savisaare tema tervisliku seisundi tõttu kohtumenetlusest.

2 COMMENTS

  1. Oot, mis arestitud raha – savisaar ju ise ütles, et selle sokutas sinna KaPo? Kuidas saab “tagasi saada” raha, mis pole sinu oma?

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.