„Kõigi Eesti“ eestvedaja peab rahvuslasi: a) kas idioodiks, või b) rassistiks

0
911

Tühjade südametega tuntud saanud liikumise „Kõigi Eesti“ eestvedaja Indrek Kasela võttis kritiseerida Postimehe peatoimetaja Peeter Helme juhtkirja, kus ta selgitab, miks valis ajaleht oma loosungiks rahvusliku teema.

Indrek Kasela vihakõne tema Facebooki seinal kõlas nii: „Veel üks tühjade sõnade mees… päris jabur. Eestlasena on mulle loomulikult kallis ja südamelähendane oma kultuur, keel, inimesed. Aga kui ma käiks t-särgiga “100% eestlane”, siis peaks mind kultuurrahvad a) kas idioodiks, b) rassistiks.“

See on hea näide vihaliikumise „Kõigi Eesti“ aktivisti ja tema kaasmõtlejate tegelikust hoiakust.

See südamete liikumine oli juba niigi eos Eesti rahvast lõhestav, kuigi püütakse teha nagu, et ollakse sallivad kõikide vastu, vihatakse seejuures põlisrahvast.

Allikas: Uueduudised.ee

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.