Kõik kuldmedalistid pole enam presidendi vastuvõtule oodatud

0
1791

Kui varasematel aastatel on presidendi kantselei koos haridus- ja teadusministeeriumiga kutsunud pealinna roosiaeda tunnustusüritusele kõik kuldmedalistid, siis tänavu see nii pole: koolid said kindla arvu kutseid. Tartus tähendab see, et enamik kuldmedaliste jääb kutseta, kirjutab Tartu Postimees.

Miina Härma gümnaasiumis lõpetab tänavu ligi 20 õpilast kuldmedali ehk suurepäraste õpitulemustega. 20 abituriendist viis õpivad rahvusvahelisel õppekaval ning sooritasid eksamid 45 punktist vähemalt 38-le, mis on Inglismaal Oxfordi ülikooli tase.

Härma gümnaasiumi kõige parematest õpilastest on tänavu presidendi roosiaeda oodatud vaid kaks. Kuidas valida parimate õpilaste seast kaks kõige paremat? Härma gümnaasiumi direktori Ene Tannbergi sõnul polegi see võimalik ja nii selgusid presidendi vastuvõtule minejad loosi tahtel, fortuuna kaks soosikut otsustas juhus.

Loe edasi Tartu Postimehest

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.