Kool, kus leidus ka kirjaoskamatuid tudengeid: Euroakadeemia läheb kinni

0
1884

Haridus- ja teadusminister Mailis Repsi ettepanekul läheb Euroakadeemia kinni, kirjutab Postimees

Haridusminister edastas üleeile Vabariigi Valitsusele ettepaneku Euroakadeemia õppe läbiviimise õiguste kehtetuks tunnistamiseks.

Põhjuseid on Repsi sõnul palju. «Seal on väga palju detaile, eelkõige hariduskvaliteedi teema. See protsess on võtnud üle kolme aasta ja mitmed sammud on selleni viinud,» ütles ta.

Ministeeriumi asekantsler Indrek Reimand tõdes, et Euroakadeemia õppetegevus ei vasta kõrgkoolile esitatavatele nõuetele ning olukorra paranemise märke ei paista.

«Kui kõrgkool ei suuda tagada õppe kvaliteeti, siis sellega rikutakse nii üliõpilaste, tööandjate kui ka kõigi teiste huvipoolte õigustatud ootust kvaliteetsele kõrgharidusele ning seda ei saa lubada,» ütles Reimand.

Euroakadeemia õppe õigused on kavas tunnistada kehtetuks alates 31. augustist 2020.

Loe edasi Postimehest


Loe ka: 

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.