Kristiina Ojuland kinnitab, et RÜE soovib EKREga liituda

0
950

RÜE pidas eile üldkogu kus poliitilise teemana oli päevakorras valge pagulus. Räägiti ka võimalikust EKREga liitumisest.

RÜE üldkogu toetab konsultatsioonide alustamist EKRE- ga erakondade ühendamiseks. Ühtlasi räägiti sellest, et seoses massiimigratsiooniga seotud probleemide kasvuga Euroopas, on märgata lääneeurooplaste ümberkolimist Eestisse.

“Tänu RÜE juhitud massiimmigratsiooni vastasele viimastel aastatel kestnud liikumisele, on Eesti säilinud riigina, kus näiteks prantslased või rootslased tunnevad end turvalisemalt kui oma kodumaal. Eesti on muutumas aina populaarsemaks koduks erinevatele Lääne-Euroopa põlisrahvastele,” ütles Kristiina Ojuland, RÜE juhatuse liige.

RÜE asutati Ojulandi algatusel 30. jaanuaril 2014 ja registreeriti ametlikult erakonnana sama aasta 4. septembril.

Augustis 2018 teatas erakonna esimees Pavo Raudsepp, et erakonna liikmed soovivad liituda mõne teise erakonnaga ning liitumisläbirääkimisi on peetud Vabaerakonna, EKRE ja Isamaaga.

Allikas: Delfi.ee

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.