Kuninganna rääkis pühadetervituses kannatustest, endal taustal paistmas kullatud klaver

0
315

Kuninganna Elizabeth edastas lõppenud aastal oma pühadetervituse, mis tõi kaasa endaga tohutu pahameeletormi, edastab Kodustiil.ee.

Nimelt istub kannatustest ja eneseohverdustest rääkiv kuninganna tervitusele lisatud fotol Buckinghami palees esindusruumis, taustal paistmas kullatud klaver. 

See on aga midagi, millest inimesed ei suuda mööda vaadata. Twitteris ringleb tohutult pahaseid postitusi teemal, kui silmakirjalik kuninganna pühadesoov teda ümbritsevat rikkust arvestades on.

«Kuninganna räägib eneseohverdusest, taustal kuldne klaver,» kirjutab Twitteris James Felton.

«Kuninganna ärgitab britte ühiskonnas valitsevatest lõhedest üle saama, istudes ise kullatud klaveri eest, millest saadava rahaga võiks aasta jooksul katta kõigi kodutute vajadused,» lisab kasutaja ken.

«Ah, kuninganna sõnum! Mulle meeldib, et rahva rahastatav kuldse klaveriga miljardär manitseb meid olema rõõmsamad ja vähem tigedad,» kirjutab Josh.

Vaata neid ja teisi Twitteri sõnumeid SIIT. 

Allikas: https://kodustiil.postimees.ee/

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.