KÜSITLUS: Poolakad peavad LGBT-liikumist Poola jaoks üheks kõige suuremaks ohuks

0
598

IPSOS-i tehtud küsitlus 21. sajandi Poola suurimate ohtude kohta ei täida vasakliberaalset eliiti liigse entusiasmiga. Selgub, et poolakad peavad suurimaks ohuks küll kliimakriisi, kuid teisel kohal on soolise ideoloogia ja LGBT-liikumiste oht.

Uuringu kohaselt peavad 21. sajandi suurimaks ohuks Poolas:

  1. 38% kliimakriisi;
  2. Poolakate sõnul on teine kõige tõsisem oht sooline ideoloogia ja LBGT-liikumiste tegevus;
  3. Kolmandal kohal oli “tervishoiuteenus”, “Poola lahkumine EList” ja “natsionalistlike liikumiste intensiivistamine” (Nendel kõikidel oli 19%);
  4. Edasisi kohti võtsid sellised ohud nagu demograafiline kriis (17 protsenti), teravnev poliitiline konflikt (16 protsenti), Venemaa oht (15 protsenti) ja majanduskriis (14 protsenti).

Huvitav on see, et 18 – 39-aastased mehed peavad Poola jaoks suurimaks ohuks soolist ideoloogiat ja LGBT-liikumist (31%).

Allikas: wPolityce.pl


Järgneb reklaam


 

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.