Lõpuks ometi: kiunuv veteransots lahkub poliitikast

0
513

EKRE pooldajaid matsideks pidav ja EKRE-meelseid inimesi internatsidega võrrelnud punase taustaga sots Marju Lauristin teatas, et astub vanuse ja tervise tõttu poliitikast kõrvale, kirjutab portaal Uued uudised.

Väljavõte Lääne Elu veebist

See on õige samm, sest professori viimatised mõtteavaldused ei kannata enam mingit kriitikat.

78-aastane Marju Lauristin loobub oma kohast Tartu linnavolikogus ja lubas valimistel enam mitte kandideerida, edastab ERR Lauristini sõnu.


“Pole õnneks ka kuhugi enam kandideerida. Kui kahe aasta pärast on kohalikud valimised, siis olen ma juba üle 80 aasta vana. Kõik inimesed saavad vanaks,” nentis Lauristin, kes kuulus hiljuti ka Euroopa Parlamenti.

Kahjuks lisas Lauristin, et vaatamata vanusele ta jätkab poliitilistel teemadel avalikult sõna võtmast. Karta on, et midagi mõistlikku sealt enam ei tule.

Vaata uueduudised.ee allikast

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.