Lukas kutsus Kristina Kallase Integratsiooni SA nõukogust tagasi

0
833

Integratsiooni sihtasutuse nõukogu on hetkel ilma esimeheta, sest eelmisel nädalal kutsus kultuuriminister Tõnis Lukas Tartu Ülikooli Narva kolledži endise direktori, Eesti 200 juhi Kristina Kallase sellelt kohalt tagasi.

Kultuuriminister Tõnis Lukas allkirjastas korralduse Kallas tagasi kutsuda 28. juunil ning nimetas nõukogu uuteks liikmeteks Ann Räämeti (Isamaa) ja Külli Remsu (EKRE), kirjutas ERRi portaal.

Lukas põhjendas Kallase tagasikutsumist sellega, et ta juhib poliitilist parteid, mis ei ole riigikogus esindatud.

«Integratsioonifondi nõukokku kuuluvad parlamendierakondade esindajad, kuid Kristina Kallas juhib praegu parteid, kes ei kuulu riigikokku. Erakonna liikmena ei sobi ta ka eksperdina nõukogus töötama ja seega ei ole alust teda nõukokku jätta,» selgitas Lukas, lisades, et uue esimehe valiku peab tegema nõukogu ning minister sellesse ei sekku.

Allikas: Postimees.ee

Loe veel:

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.