Macron peaks oma paleest välja tulema ja tundma rahva kannatusi – Marine Le Pen

0
303

Euroopa Parlamendi liige ja Prantsusmaa erakonna Rahvusrinde juht Marine Le Pen tegi hiljuti avalduse “kollaste vestide” protesti kohta Prantsusmaal. Poliitiku sõnul peaks Macron paleest väljuma ja saama tunda inimeste kannatusi, vahendab Voice of Europe.

“Ma kutsun Prantsusmaa Vabariigi Presidenti veel kord üles võtma arvesse rahva kannatusi, vastama sellele, Elysée’ist (presidendipalee) välja astuma, lõpetama enda kloostri elu, mida “kollased vestid” presidendilt ootavad.

“Ma arvan, et ta peab tundma ja teadma inimeste sotsiaalseid kannatusi ja andma väga tugevaid ja viivitamatuid vastuseid rahva ees.”

“Vabariigi Presidendi vastus ei saa olla ainult julgeolek. “

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.