“marksistlik pahn!” -Brasiilia homopillerkaar sai kiire lõpu!

0
937

Jaanuaris ametisse astunud Brasiilia konservatiivne riigipea Jair Bolsonaro viskas esimese asjana prügikasti ÜRO rändelepingu.

Järgmise sammuna visatakse kooliõpikutest ja eksamitest välja homopropaganda.

Bolsonaro nimetab LGBT+ temaatikat lühidalt: “marksistlik pahn”, mille koht pole haridusasutustes.

Bolsonaro on tauninud korduvalt vasakpoolset ideoloogiat, mis on tema sõnul süüdi riigi hädades: aastatepikkuse sotsialistliku valitsusmudeli vältel on Brasiilias aset leidnud moraalne kollaps, mis on muuhulgas väljendunud kuritegevuse plahvatuslikus kasvus ning homoseksuaalsuse ja sooideoloogia demonstreerimises riiklikult rahastatud paraadidel, aga ka koolihariduse kontekstis.

Bolsonaro lubas võimule saades vabastada Brasiilia sotsialismist, kultuurilisest marksismist ja poliitkorrektsusest, selles 210 miljoni elanikuga Ladina-Ameerika suurimas riigis.

Ja väga huvitav nähtus: kõik võimule saanud nn “populistid” peavad oma valimislubadusi!

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.