Martin Helme: LIBAUUDIS! Delfi debiil helistas mulle ja küsis, kas Tarandi prillid on meie käes

0
561

Martin Helme:

“LIBAUUDIS! Delfi debiil helistas mulle ja küsis, kas Tarandi prillid on meie käes.

Vastasin, et keegi tõi need täna fraktsiooni ja on riigikogu valvelauas, sealt saab kätte. Ütlesin, et mina pole täna tööl ja ei ole neid prille näinud, aga minu teada on nad täitsa terved. Selle peale teeb Delfi uudise pealkirjaga: Delfi leidis Tarandilt röövitud prillid! Okulaare hoiustab ei keegi muu kui Martin Helme isiklikult!

Artikkel on tasuline ja ma loomulikult ei hakka selle soperdise edasiseks lugemiseks raha kulutama. Pealkiri ise on aga lihtsalt piinlik, tülgastav LIBAUUDIS. Lolle ei künta ega külvata, kasvavad ise. Huvitav, et nad peavad end ise ajakirjanikeks.”

 

Martin Helme

LIBAUUDIS! Delfi debiil helistas mulle ja küsis, kas Tarandi prillid on meie käes. Vastasin, et keegi tõi need täna fraktsiooni ja on riigikogu valvelauas, sealt saab kätte. Ütlesin, et mina pole…

 

Delfi leidis Tarandilt röövitud prillid! Okulaare hoiustab ei keegi muu kui Martin Helme isiklikult

Katusemeister Mart Rieberg sõnas Delfi reporteri küsimusele, kas Indrek Tarandi päikeseprillid võttis tema, kõlava häälega jaatavalt. “Jah, prillid olid minu käes, aga andsin need täna lõunal Martin Helmele,” paljastas Rieberg prillide tegeliku asukoha. Protestil meeldis Riebergile väga. “See oli tore,” sõnas ta Delfile. Rieberg tunnistab koolipoisilikult üles, et pöördus Helme poole ise.

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.