Merily Tammeorg: Ehk jõuab see postitus tuhandete jagamisteni, sest ei saa me enam vaiki olla

10
783

Ehk jõuab see postitus tuhandete jagamisteni, sest ei saa me enam vaiki olla, kirjutab Merily Tammeorg oma Facebooki postituses.

Olen Eesti kodanik, Naiskodukaitse liige, kahe lapse ema, oma riigi käekäigu eest hooliv ning igal hetkel valmis kaitsma Eesti riigi iseseisvust.

Hämmastav on kôrvalt näha kuidas praegune valitsus ning Pr. President on kaotanud kuulmisvôime.

On ilmselge, et suur enamus Eesti rahvast EI poolda rändeleppega liitumist ega ka globaalse pagulasraamistikuga ühinemist. Eesti rahval on hääl. Minul on hääl. Seda häält tuleb kuulda vôtta!

Jaga seda postitust, et meie ühinenud hääled paisuks koos piisavalt valjuks, nii et need kurdid kôrvad hakkavad kumisema. Tuleb lasta rahval otsustada!

Postitus on saadav siin

10 COMMENTS

 1. Mis mainet kahjustab? Ärä ole selles organisatsioonis argpüks! Minu silmis hoopis tõstab Merily KL NKK mainet. Merily rõhtutab vastupidiselt äraandjatele ja argpüksidele oma pühendumist Eesti Vabariigi põhiseadusliku korra kaitsele, tuginedes kaitseliidu seadusest tulenevale ühest kolmest eesmärgist, mis ütleb:

  (3) Kaitseliidu eesmärk on suurendada vabale tahtele ja omaalgatusele toetudes rahva valmisolekut kaitsta Eesti iseseisvust ja põhiseaduslikku korda.

  Tubli Merily!

 2. Mis mainet kahjustab? Arä ole selles organisarsioonis argpüks! Minu silmis hoopis tõstab Merily KL NKK mainet. Merily rõhtutab vastupidiselt äraandjatele ja argpüksidele oma pühendumist Eesti Vabariigi põhiseadusliku korra kaitsele, tuginedes kaitseliidu seadusest tulenevale ühest kolmest eesmärgist, mis ütleb:

  (3) Kaitseliidu eesmärk on suurendada vabale tahtele ja omaalgatusele toetudes rahva valmisolekut kaitsta Eesti iseseisvust ja põhiseaduslikku korda.

  Tubli Merily!

 3. Ei, Ei, Ei!!!!!!! Me ei vaja pagulasi!! Me vajame omi inimesi tagasi. Pagulaste siia toomine on rahvuse häving!!!!

 4. Eks kui need ees pukis olevate otustajate lapsed ja naised ära kasutatakse siis eks hakkab. Õistus pähe tulema kui hilja juba pole tropid on tropid !!!

 5. Merily kurat võtaks mida sa teed? Sa viid selliste postitustega NKK mainet alla. Me peaks olema apoliitilised.

 6. Meile ei ole vaja pagulasi! Pagulased Ei tule siia saama , võtma, nõudma, märatsema ja vägistama!!!! Ei!!!!!!

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

 • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
 • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
 • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
 • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
 • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.