“MINGE KOJU – SÕDA ON LÄBI – SÜÜRIA VAJAB TEID!”

0
570

Saksamaal kisub tuure üles skandaal reklaamikampaania plakatitega metroos, mille on üles pannud keegi “paremäärmuslane”.


Süüria lipuvärvides ja võidu märgiga käsi taustal on kirjas suurte tähtedega: “MINGE KOJU – SÕDA ON LÄBI – SÜÜRIA VAJAB TEID!” Laused, mis on ilmselt suunatud Süüria pagulastele Saksamaal.

Allolevas tekstis on kirjas: “Viimase ISIS-e tugipunkti langemise järel sügisel, vajab Süüria noori mehi ja naisi, et aidata taastada oma riiki pärast sõja-aastaid.”

Tegelikult ei ole siin midagi “äärmuslikku” ega “rassistliku” – sama seiskohta on korduvalt väljendanud Süüria enda juhid: mehed, tulge koju, kodumaa vajab teid!

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.