Mitmekesisuse märgis läheb sotsiaalministeeriumile maksma 70 000 eurot

0
495

Riigi tugiteenuste keskus otsib eeldatavasti umbes 70 000 eurot maksva hankega sotsiaalministeeriumile ettevõtet, kes ligi kahe aasta jooksul koolitaks ja abistaks mitmekesisuse märgist soovivaid firmasid. Tegemist on kvaliteedimärgiga, millega näidatakse, et tööandja ootab tööle inimesi sõltumata nende soost ja taustast, kirjutab Err.

Hanke eeldatavaks maksumuseks on plaanitud 70 000 eurot ning hanketähtaeg on 23. mail.

Sotsiaalministeeriumi meediasuhete nõunik Anna Tisler ütles ERR-ile, et märgist annab 2016. aastal korraldatud hanke tulemusel välja Eesti Inimõiguste keskus ja seega on uus hange jätkuhange, et senist tegevust tööandjate seas jätkata.

ARVAMUS FACEBOOKIS: Uhke Euroopa tütar!
Kaljulaid, kes Brüsselist Eesti Vabariigi presidendi palgast suuremaid hüvitisi saab [12 000 € kuus], ei esinda Eestit välissuhtluses, vaid hoopis Euroopa Liidu huve Eestis. Multi-kulti Merkeli-muti ja Makaroni ustava jüngrina viib ta ellu Eesti rahvale vaenulikku poliitikat.

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.