Moslemid tundsid ennast 15-aastase noormehe FB postitustest solvatuna ja ähvardasid tal kõri läbi lõigata

@Tamara Jegorov

0
3524
15-aastane Maarten. Foto: Frank Eeckhout (Belgia suurleht “Het Laatste Nieuws”)

Jällle üks koolikonflikt. Moslemid tundsid ennast 15-aastase noormehe FB postitustest solvatuna ja ähvardasid tal kõri läbi lõigata, edastab Belgia suurleht “Het Laatste Nieuws”.

15-aastast koolipoissi Maarten’it ühest flaami väikelinnakesest ähvardati koolis moslemite-noorukite poolt peale seda, kui ta oli oma facebook’is avaldanud toetust parempoolsete parteide juhtidele Filip Dewinter’ile (Belgia) ja Geert Wilders’ile (Holland).

Ta piirati vaheajal ümber grupi moslemite poolt, kes tômbasid kôik näpuga üle kaela ja ähvardasid tal kõri läbi lõigata.

Vanemad esitasid kahel korral kaebuse politseile, aga olukord ainult halvenes – moslemnoorukid said abiväge juurde naaberkülast.

Talle teatati, et 10.oktoobril saab see aset leidma – politsei soovitas tal 10. oktoobril mitte kooli minna. Maarten eiras seda nõuannet ja läks kooli. Õnneks midagi ei juhtunud.

Kool môistis oma e-mailis hukka mitte üksnes agressiivseid noorukeid, aga ka Maarten’it, kes olevat neid provotseerinud.

Kaks aastat tagasi, kui sisserändajate võsukesed avastasid, et 15-aastane noormees mängib veepallli, siis kutsuti teda koolis homoks, sest nende sõnul on sport geide jaoks.

Tõlkis: Tamara Jegorov

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.