Moslemist Rootsi sotsiaalmeediastaar osutus sadist-mõrvariks

0
2989

Rootsi noorte seas populaarne Instagrami staar (moodsa sõnaga “influencer”), kel üle 100 000 jälgija, mõisteti 18 aastaks vangi oma endise tüdruksõbra sadistliku tapmise eest, vahendab Voice of Europe.

23-aastane Abbe Alsaadi, kes esineb Instagramis nimega “Abbe Blattelito”, piinas surnuks oma endise tüdruksõbra. Naine leiti möödunud aasta 26. aprillil vannist surnuna. Uurimise tulemusel selgus, et Alsaadi oli tedapiinanud, piitsutanud ja peksnud. Moslemist meediastaar süstis ohvri kaela opioidse valuvaigisti Tramadol üledoosi, misjärel noor naine uppus omaenda vanni.

Süüdistuse kohaselt püüdis sisserändaja mõrva varjata “muu hulgas küünalde ja maasikate abil”.

Mõrva motiiviks peetakse Alsaadi kuulsust ning tema rikka ja eduka staari kuvandit – ehk vale fassaadi, mille tema endine tüdruksõber oleks võinud kergesti hävitada, teatades politseile mehe korduvatest rünnakutest naise suhtes.

Alsaadi mõisteti süüdi ka teiste endiste tüdruksõprade erineval viisil piinamiste eest. 24-aastane Malin rääkis, et Alsaadi kuritarvitas ja kägistas teda korduvalt nii sadistlikult, et mõnel juhul oli naisel suisa surm silme ees. Samuti nimetas mees teda regulaarselt “hoor” ja “vi..t”.

Teine ohver, 21-aastane Carolin Karlsson, rääkis ajalehele Expressen, et Alsaadi alandas teda, kallates tema kehale erinevaid vedelikke, samal ajal mees filmis alandust ning postitas video koheselt Snapchatti. Naine ei julgenud seetõttu pikka aega välja minna.

Tõlkis: Kogukond “Ei Pagulastele”

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.