Musulmanid lõikasid kahel naistolerastil pead otsast -LISATUD VIDEO!

0
1332

17. detsembril 2018 leiti Atlase mägedest Marokos kahe Põhjamaadest pärit naisterahva surnukehad.

Vesterager Jesperseniga Norrast ja Maren Uelandiga Taanist

Tegu oli Louisa Vesterager Jesperseniga Norrast ja Maren Uelandiga Taanist.

Selgus, et 28-aastane Maren Ueland levitas Facebook-is  omatehtud saamatuid videoklippe, mis ülistasid moslemite headust ja tarkust. Samas õhutati põlgust ja vihkamist valgete euroopalike inimeste vastu.

Ühte sellist videoklippi võib näha:

Selgus veel, et nad olid neid mõrvanud moslemimeestega saanud tuttavateks Facebook-is ja suundusid Marokosse, et koos järgmist sarnast videot teha. Huvitav, kes selliseid ettevõtmisi rahastas?

Infosõda Rootsis

Rootsi riigiringhääling (SVT1) edastas uudise toimunust ja teatas, et naistelt leiti kaelavigastused. See kutsus esile pahameeletormi osa vaatajate hulgas, kes asusid omal käel levitama musulmanide poolt facebook-i pandud videot, kuidas naistel pead maha lõigatakse.

 (Vähemalt ühel, sest siinkirjutaja ei ole seda videot vaadanud ega kavatse seda teha. Mõnede vaadanute arvates ei ole nad midagi õudsamat kunagi varem näinud. Eestis võivad samuti väikelapsed seda videot vaadata, sest ilmavõrgu kasutamisele ei ole tehtud mingeid piiranguid.)

Kõigepealt naised vägistati mitmel erineval viisil hulga moslemimeeste poolt, kamandati neljakäpuli ja islamistid asusid nende päid otsast lõikama. Selle peale teatas ringhääling, et kõik, kes videot vaatavad, saadavad teistele edasi ja/või laevad ilmavõrku üles selgitatakse välja, antakse kohtu alla ja mõistetakse vähemalt neljaks aastaks vangi. Musulmanid on head ja targad edasi.

„Vandenõuteoreetikud“ said samuti oma osa, sest Maren Uelandi Facebook-i konto kustutati koos videotega kuidagi vara – juba siis, kui ta laip leiti või veelgi varem.

Allikad: nordfront.se (20. ja 23.12) ja friatider.se (26.12)

Rahvuslasele koostas Jaan Hatto

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.