Naumkin sai Jõhvi võimudelt supertöö: palk 2500 eurot, ametikohustusi pole

0
361

Jõhvi volikogu kinnitas neljapäeva õhtul ametisse arvult juba kuuenda vallavalitsuse liikme, kelleks sai eksvallavanem ning endine volikogu aseesimees Aleksei Naumkin. Tema tööks saab vallavanema sõnul olema “tegelemine kõigega”, samal ajal aga tal ühtegi vastutusala pole. Palgaks 2500 eurot.

Vallavanem Martin Repinski põhjendas vajadust järjekordse vallavalitsuse liikme järele sellega, et “vallavalitsuses võiks olla rohkem erinevaid inimesi, siis on ka rohkem erinevaid arvamusi, sest vallavalitsus võtab vastu olulisi otsuseid”.

Küsimusele, millega hakkab uus vallavalitsuse liige tegelema, vastas Repinski: “Tal pole konkreetseid ülesandeid − ta tegeleb kõigega ja vastutab kõige eest.”

“Ma tahaksin küll küsida, aga ma ei oskagi siinkohal mitte midagi küsida. Kuidas ma saan küsida, kui võetakse ametisse vallavalitsuse liige, kes vastutab kõige ja mitte millegi eest? Kas see on mingi tsirkus siin?” tahtis volikogu liige Aivar Surva teada.

Täisteksti lugemiseks külastage Põhjarannikut

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.