Odinlased patrullisid Helsingis, migrandid lõid kartma

0
322

Odini sõdalaste liikmed patrullisid esmaspäeval, 26. novembril Helsingi Puhose kaubanduskeskuses, kus armastavad käia migrandi taustaga inimesed. Osa migrante ei julgenud sel ajal autodest ega poodidest väljuda.

Ida-Helsingis asuv Puhose keskus on tuntud selle poolest, et seal käib palju migrandi taustaga inimesi. Seal on nähtud ka teisi parempoolseid rahvuslikke rühmitusi. Odini sõdalaste logodes rühm kogunes algul ringi ja pärast seda liikusid mööda keskust, vahendab Yle.

Esmaspäeva õhtul jälgis toimuvat ka politsei. Politsei tegevusse ei sekkunud. Politsei oli saanud seoses odinlastega mitu väljakutset, aga kui mindi kontrollima, siis öeldi, et vaid jalutatakse ja tutvutakse vaatamisväärsustega. Politsei väitel ei ole parempoolsete rühmitustega seotud teated viimasel ajal sagenenud.

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.