Õhtulehe lapsajakirjanik: “Nänänää, nänänää – Mart Helme on viimane, hapupiimane!”

0
775

See, et Eesti ajakirjanduses kohtab absurdseid, labaseid, vigaseid või lihtsalt lollakaid pealkirju, pole kellelegi mingi uudis. Küsimus on vaid selles, miks seda tehakse ja miks nii juhtub.

On arusaadav, kui loo lugema kutsumiseks tehakse pealkiri vaimukaks, isegi see on arusaadav, et tänases klikijahis pipardatakse veidi üle ja võetakse kontekstis huvitavam koht välja, kuigi põhijutt käib hoopis muust… aga täiesti lolliks minna, nagu tänase Õhtulehe veebis, seda pole ammu näinud.

„Viimane, hapupiimane, on Mart Helme“.

Kirjutades parteijuhtide reitingutest, kohtame sellist idiootlikku pealkirja: „Viimane, hapupiimane, on Mart Helme“. Asi pole kaugeltki mitte selles uuringu tulemuses, vaid totaalses banaalsuses kellegi ilmselgelt alaarenenud lapsajakirjaniku poolt, kelle vaimne tase on jäänud kinni kuhugi varateismelisse aega.

Taas üks huvitav pealkiri 🙂 Parem võiks juba kirjutada: "Essa, tessa, kossa!" :)https://www.ohtuleht.ee/969972/eesti-elanikud-usaldavad-erakonnajuhtidest-enim-kaja-kallast-viimane-hapupiimane-on-mart-helme

Posted by Rahvuslane.ee on Kolmapäev, 10. juuli 2019

Võiks ju eeldada, et vähemalt valvetoimetaja on kogenud ja haritud inimene ja sai lihtsalt päikesepiste, aga pikemalt kestnud pilves ilmad seda ei teooriat ei toeta. Võib-olla on ta lihtsalt pohmellis. Sest isegi kollase Õhtulehe jaoks on seda palju.

Aga milles lugejad süüdi on? Isegi Facebooki meediateemalistes kommuunides imestatakse sellise lapsiku pealkirja peale. Jääb vaid jätkuvalt retooriliselt küsida: kuidas saab üldse ajalehti usaldada.

Kasutatud allikas: Uueduudised.ee

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.