Ootamatu areng: Rootsis on puhkenud juudiviha ja seda õhutavad sotsiaaldemokraadid

0
541

Rootsis on tekkinud uus probleem seoses juutidega. Nimelt püüavad võimul olevad sotsiaaldemokraadid moslemitest migrantide hääli sellega, et õhutavad vaenu juutide suhtes. Juudid on omakorda sunnitud lahkuma.

Islami migrantide poolest kuulsa Malmö linna juhtkond on saanud süüdistuse juudiviha õhutamises. Imestust avaldatakse aga selle üle, et sotsidest poliitikud on säilitanud oma ametikohad.

Gatestone’i Instituudi andmetel pole ükski kahtlusalune ametnik oma ametikohast loobunud, kuigi sotsiaaldemokraatlik partei on juudivastased väljaütlemised hukka mõistnud.

Malmöt valitsevad koos sotsiaaldemokraatidega liberaalid ja ka liberaalid on silma paistnud juudivastaste loosungitega. Kohalik liberaalide esindaja Muhammed Khorshid pidi aasta tagasi juudivastaste väljaütlemiste pärast oma ameti maha panema.

Viimases hädas on kohalik juudi kogukond kirjutanud kirja Malmö linnavalitsusele, et juudid lahkuvad, kui midagi ette ei võeta. Juba praegu ei julge juudid Malmös tänavale minna ja kui see nii jätkub, siis lahkutakse Malmöst.

Juudivaenu põhjuseks Malmös pole juutide vastasus kui selline, vaid soov meeldida sealsele migrantidest moslemite kogukonnale, kelle häältega on sotsiaaldemokraadid võimule tulnud. Teatavasti on juudid moslemite verivaenlased.

Allikas: Lõunaeestlane.ee

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.