Orbán: “Me lükkame sisserändajate kvoodid tagasi, kuid aktsepteerime küüditamiskvoote hea meelega!”

0
916

Roomas peetud rahvuskonservatiivse Fratelli d’Italia (Itaalia vennad, Brothers of Italy) erakonna iga-aastasel üritusel peetud kõnes teatas Ungari peaminister Viktor Orbán, et tema valitsused lükkavad tagasi kõik ELi sisserändajate ümberjaotamise kvoodid, kuid nõustuvad küüditamiskvootidega rõõmuga.

Kui Itaalias toimuvad valimised, on erakond Brothers of Italy (Itaalia vennad) tõenäoliselt Salvini Liigaga valitsuskoalitsioonis.

Orbán palus kogu oma kõne vältel Itaalia juhtidel oma kodanike kaitsta ja sulgeda oma riigipiirid.

Ehkki ta tunnistas, et riigi uus vasakpoolne koalitsioonivalitsus näib ühtlustavat end Brüsselis tegutsevate globalistidega, ütles Orban, et Ungari on seal, et toetada Itaaliat täielikult, kui nad eemaldavad oma Itaalia-vastase juhtkonna.

“Ungari on valmis abistama Itaaliat igal võimalikul viisil, kuid on valdkondi, kus me ei saa aidata,” ütles Orbán. „Me ei saa aidata teid ühegi migrandi transpordi ja migrantide vastuvõtmisel. See on võimatu.”

“Kuid kui olete oma riigi juhtkonna väljavahetanud, saame aidata teil oma piire kaitsta ja kui otsustate saata sisserändajaid oma kodumaale, saame teid aidata ka selles.”

“Kohustuslikud asustuskvoodid, nendega me ei saa nõustuda, kuid küüditamiskvoodid võtame vastu heameelega,” teatas Orbán.

“Nii et kui praegune peaminister Conte paluks ungarlastel saata paar tuhat migranti Itaaliast tagasi sinna, kust nad tulid, siis on Ungari valmis appi tulema,” jätkas Ungari peaminister.

Orbán puudutas ka oma riigi edukaid ettevõtmisi, mida tema valitsus on Ungari perede toetamiseks teinud, kuid kinnitas, et lapsi on endiselt liiga vähe sündimas.

“Kui me ei tee midagi negatiivse demograafilise suundumuse vastu võitlemiseks, ei muutu see kunagi,” lisas Orbán. Seejärel teatas ta, et ta ei toetaks kunagi globalistlikku poliitikat, mille eesmärk on asendada sisserändajad oma riigi laste vastu, kuna sündivus on väike.

Seejärel lõpetas Ungari peaminister oma kõne selle kainestava avaldusega: „Me oleme vähemuses Euroopa poliitilises eliidis, kuid me oleme enamuses Euroopa rahvaste ja inimeste seas. Meie opositsioon on suur, rikas, tugev ja hästi korraldatud, seetõttu peame võitlema raskes lahingus, selle eest mis on õige. ”

Allikas: Voice of Europe


Järgneb reklaam


 

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.