ÕUDUS Itaalias: illegaalsed immigrandid grupivägistasid ja tapsid teismelise tüdruku

0
3548

Kolmapäeva õhtul vahistati 16-aastase Itaalia tüdruku Desirée Mariottini vägistamise ja mõrvaga seoses kaks Senegali sisserändajat: Mamadou Gara, 26 ja Brian Minteh, 43. Neid kahtlustatakse seksuaalses grupivägivallas, narkootikumide müügis ja tapmises, edastab Voice of Europe.

Noor tüdruk leiti surnuna Rooma äärelinna mahajäetud hoonest. Uurijad usuvad, et teda on narkootikumidega uimastatud ja teadvusetuna vägistatud.

“Eile õhtul peeti kinni kaks ebaseaduslikku sisserändajat seoses Desirée vägistamise ja surmaga, otsitakse veel kahte,” teatas siseminister ja peaministri asetäitja Matteo Salvini Twitteri kaudu.

“Aitäh politseile. Ma teen kõik endast oleneva, et selle õuduse eest vastutavad “ussid” maksaksid täielikult oma jäleduse eest, ilma mingi allahindlusteta,” lisas ta.

Juhtumi tunnistaja kirjeldas tegu:

“Nad uimastasid ja vägistasid teda … tüdruk karjus … Ma vaatasin tüdruku appikarjet ja nägin voodis veel ühte tüdrukut: nad olid talle teki peale tõmmanud, kuid tema pea oli näha. Ta tundus olevat juba surnud, sest teine ​​tüdruk kõrval karjus ja ütles, et ta on surnud.”

Two illegal migrants arrested for being involved in gang rape and death of Italian teen girl

Late Wednesday night two arrests were made in connection with the rape and possible murder of the 16-year-old Italian girl Desiree Mariottini. The teen girl was found dead in an abandoned building in a suburb in Rome. It is believed that she was drugged and gang raped while being unconscious, investigators say.

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.