ÕUDUS KUUBIS – Soomes peksid pagulase taustaga Somaalid lastepeol lapsi kurikate ja nukiraudadega

1
433

Vantaal noortekeskuses Arkki toimus laupäeval (15.dets. 2018) noorte pidu lastele vanuses 13-17 eluaastat. Noorte pidu lõppes noorukite kaklusega, mille vaigistamiseks ei piisanud isegi pipragaasist. Kohale kutsuti 8 politsei patrullmeeskonda.

Linnavolikogu liige Junes Lokka annab teada, et noorte peole ilmusid vanuselt vanemad pagulase taustaga, nende seas kurdi ja somaali noored, kes olid varustatud gaasi, nukiraudade, metallkaigaste ja konksudega.
Verd lendas ja gaasi pritsis vastu laste nägusid.

Pidu lõpetati ja ligi 200 last olid suletud noortekeskuse ruumidesse, nii et keegi ei pääsenud põgenema. Keset seda verepidu said paljud tüdrukud paanikahoogusid.

„Minu noorpõlves ei osatud seda ettegi kujutada, et noortepeol võiks saada metallkaikaga vastu pead, pussiga külje sisse või gaasi näkku või viiakse keegi peo lõppedes kartsa,” kirjutab linnavolikogu liige Junes Lokka.

Allikad: Avasta.me ja Eestinen.fi

1 COMMENT

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.