Oulu seksuaalkuritegudes kolmas otsus: 13-aastase lapse ärakasutamise eest 3 aastat vangistust

0
640

Oulu kohus mõistis Osman Humad’ile kolm aastat vangistust lapse seksuaalse ärakasutamise ja lapse seksile meelitamise eest.

Teod pandi toime 2018. aasta juunist oktoobrini. Otsus on osa laiemast seksuaalkuritegude sarjast, kus kaheksa välismaa meest kasutasid pikema aja jooksul ära ühte 13-aastast soome tüdrukut, vahendab Yle.

Mees ja kannatanu tutvusid Facebookis. Nad pidasid ühendust Messengeri ja Snapchati kaudu.

Kohus pidas kuritegu raskekujuliseks, kuna teo toimepanija ja kannatanu vanusevahe oli suur. Teo toimepanija oli 22-23-aastane.

Humad ennast kohtus milleski süüdi ei tunnistanud. Prokurör on otsusega rahul. Humad oli otsuse kohaselt korduvalt kutsunud kannatanut enda juurde ja lubas maksta kinni sõidukulud.

Oulu seksuaalkuritegudes on tehtud varem juba kaks otsust. Maikuu algul mõistis kohus paarikümneaastase Rahmani Gheibali neljaks aastaks vangi lapse seksuaalse ärakasutamise ja vägistamiase eest ning maikuu keskel mõistis kohus paarikümneaastase Shiraqa Yosefi kaheks aastaks vangi lapse seksuaalse ärakasutamise eest.

Allikas: Eestinen.fi

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.