Paanika Suleimani matustel! Iraani televisioon: tapeti üle 30 inimese ja 190 sai vigastada. Matmine lükati edasi

0
1792

Kindrali matustel kodulinnas Kermanis Kagu-Iraanis puhkenud paanika tagajärjel hukkus teisipäeval vähemalt 32 inimest ja 190 sai vigastada, teatas Iraani riigitelevisioon.

Varem teatas sama meediajaam, et oli 35 hukkunut. Televisiooni teatel tsiteeritakse Iraani erakorralise meditsiiniteenistuse juhti Pirhusejna Kuliwandat, teatab wPolityce.pl.

 Iraani kindral Qassem Suleimani matmine lükati edasi.

Meedia teatel tekkis matuste toimumise ajal paanika. Esimesed internetis postitatud videosalvestused näitavad tee ääres lebavaid inimesi, kellel pole elumärke, teised aga karjusid ja üritasid neid aidata.

Iraani ISNA agentuuri teatel lükati seoses tragöödiaga kindrali matmine edasi; siiski ei täpsustatud, millal.

Iraani eliidi üksuse Al-Kuds komandör kindral Sulejman tapeti neljapäeva hilisõhtul Bagdadis USA raketirünnakus. See rünnak kutsus esile massimeeleavaldused Iraanis ja süvendas pingeid Washingtoni ja Teherani vahel.

Seotud:

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.