PayPal blokeeris Tommy Robinsonile annetuste tegemise võimaluse

0
252

Rahaülekannete tegemise ettevõte PayPal peatas briti islamiseerimise vastasele aktivistile Tommy Robinsonile teenuste osutamise, mis tähendab, et enam ei saa selle populaarse keskkonna kaudu Robinsoni tegevuse toetuseks annetusi üle kanda.

Robinsoni sõnul kuulis ta alles meedia vahendusel Californias Silicon Valleys baseeruva PayPali seisukohast, et tema tegevus olevat kasutajatingimustega vastuolus, mistõttu ei saa ta enam kunagi ettevõtte teenuseid kasutada.

Robinsoni nimetas PayPali sammu fašistlikuks ning ütles, et see raskendab tõsiselt suurte kohtukulude katteks annetuste kogumist ning teeb palju keerulisemaks ka tema heaks töötavale neljale inimesele tasu maksmise. Olukord olevat seda keerulisem, et PayPal külmutas väidetavalt ka suure summa Robinsonile juba annetatud raha.

PayPali sõnul ei langeta nad selliseid otsuseid kergekäeliselt, ent samas peavad nad tagama, et kliendid austaks kasutajatingimusi.

Täisteksti lugemiseks külasta Objektiivi veebi

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.