Peeter Oja sooviks kõik Reformierakonna valijad «elimineerida»: «Ahjud ootavad!»

0
2084

Peeter Oja andis Facebookis teada, et 162 000 inimese viivitamatu elimineerimine lahendab Eesti probleemid.

Ajakirjanik Harri Kingo jagas Facebookis postitust, milles Peeter Oja teatab, et 162 000 inimese viivitamatu elimineerimine lahendab kõik Eesti probleemid.

«Rahva lemmiku Peeter Oja mõttevaramust. Tal on küll mõned õigekirjavead, aga küll te aru saate. 160 000 inimest meie seast tuleb ellimineerida. Viivitamatult. Punkt!» kirjutas Kingo ironiseerivalt oma postituse juurde.

«Ma arvan, et lähemas perspektiivis tuleks ka need 162 363 valijat, pehmelt öeldes elimineerida. Ja kõik Eesti probleemid laheneksid,» tegi Peeter Oja mõtteavalduse.

Sellele vastas üks isik, kes arvas, et jutt käib EKRE-st, et tegu on hea erakonnaga.

Peeter lisas: «Mis see EKRE siia puutub. Ma räägin 160 000 inimese viivitamatust elimineerimisest. Ahjud ootavad!»

162 363 häält sai Reformierakond viimastel riigikogu valimistel.

Harri Kingo postituse all toodid välja, et 162 363 häältesaak kuulus Reformierakonnale, mis tähendab, et Peeter Oja pahameel langeb just nende valijatele.

Harri Kingo kirjutas ise: «Mul on ükskõik, kellele need hääled kuulusid ja kes nad said. Ma olen totaalselt igasuguse ellimineerimise vastu. Midagi sellist kirjutada on rõve.

Teisalt aga… Peeter Oja on nii marginaalne arvaja, et minu poolest võib ta endale lolluste avaldamist lubada. Sellest ei juhtu midagi halba. Sest kes teda tõsiselt võtab!? Koomik ju. Nii laval kui elus.»

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.