Pipes: “Konservatiivid hakkavad valitsema kõikjal Euroopas 15-20 aastaga”

0
1070

„Ungari migratsioonivastane poliitika on eeskujuks teistele Euroopa riikidele,” ütles Lähis-Ida Foorumi president Daniel Pipes, Ungari nädala raames Hetekile.

„Teie valitsus otsustas ehitada tara ja õnnestus see ka lõpetada. See oli õige ja vajalik otsus,” ütles Pipes, lisades, et Euroopa valijad hakkavad mõistma sisserände ja islamiseerimise ohtusid.

“Konservatiivid hakkavad valitsema kõikjal Euroopas 15-20 aastaga ja siis ei ole peaminister Viktor Orban enam nii üksi”.

„Teie valitsus teeb midagi, mida isegi Salvini, Kaczynski või Strache ei julge teha. Ka nende jaoks on Viktor Orban kangelane,” ütles Pipes. Ta meenutas, et Šveitsi Rahvapartei on Šveitsi kõige tugevaim partei ja Taani Rahvapartei toetus on ka suur, kuid „muljetavaldav on see, et Ungaris on  võitnud Orbáni partei, oma lihtsa programmiga, kahe kolmandiku häältest”.

Allikas: Voice of Europe

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.