Poliitik, kes on sooneutraalsete wc-de taga, on 9 lapse seksisüüdistusega kohtu all

0
1175

Kohalik inglise poliitik, kes nõudis “sooneutraalsete” wc-de rakendamist kohe pärast ametisse valimist, on nüüd 9 lapse seksuaalse ärakasutamise süüdistusega kohtu all.

BBC vahendab, et David Smith, kes valiti hiljaaegu Teeside, Yorkshire volikokku ja kes kohe peale ametisse astumist, nõudis sooneutraalseid wc-sid, on antud kohtu alla, süüdistusega laste seksuaalse ärakasutamise eest.

Tema vastu esitatud süüdistuste valguses astus volinik Smith kohe ka tagasi oma parteist. Pärast Smithi tagasiastumist ütles ta, et ta „lükkab“ need „valesüüdistused” täielikult tagasi ja väitis, et ta lihtsalt “eemaldas ennast parteist, et saab keskenduda oma nime puhastamisele.”

Hoolimata parteist lahkumisest ei kavatse Smith loobuda oma kohast volikogus. Seega jätkab ta voliniku ametis ja teenib sealt 6 378 naelsterlingi põhihüvitist .

Smith väidab, et ta „teeb volikogus kõvasti tööd ja teenin Coulby Newhami rahvast oma parimal viisil”.

Clevelandi politsei pressiesindaja sõnul astub Smith kohtu ette kolmapäeval, 7. augustil.

Allikas: Voice of Europe

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.