Politsei lõpetas Pegida meeleavalduse, sest nad ei suutnud tagada nende julgeolekut

0
810

Politsei lõpetas Pegida demonstratsiooni Eindhovenis (Hollandi linn), sest nad ei suutnud enam tagada meeleavaldajate julgeolekut vägivaldsete mosleminoorukite eest, kirjutab Hollandi suurleht “De Telegraaf”.

Suur hulk mosleminoori loopis meeleavaldajate pihta kive ja muid esemeid.

Politsei evakueeris bussiga Pegida meeleavaldajad mošee lähedusest ära, kus neil oli plaanis piknikul oma siga grillima hakata, ning seda lausa Ramadani ajal.

Politsei vahistas viis immigranti. Politsei sõnul  jäävad nad naabruskonda, et vajaduse korral tegutseda. Umbes kella 10.00 aegu oli Eindhoven endiselt rahutu. Mosleminoored sõidavad autodega ringi ja hüüavad: “Allahu Akbar!”

Pegida seisukoht oli, et nad võivad oma kodumaal teha seda, mis neile meeldib,  ega pea arvestama võõraste sissetungijatega.

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.