Prantsusmaa ei saa enam toetada “EUROLIIDU IMPEERIUMIT”! – Le Pen nõuab Brüsseli reformi

0
762

MARINE Le Pen on kutsunud ELi kulutama vähem raha Ida-Euroopale, väites, et prantslased ei saa seda enam toetada.

Intervjuus Saksa ajalehe Weltiga ütles proua Le Pen: „Ma arvan, et me maksame liiga palju raha. Prantslased ei saa seda enam toetada. Me peame oma mõistusele tulema.”

Le Pen viitas sularahale, mis pärineb ELi Ühtekuuluvusfondist, mille eesmärk on aidata ühtlustada Euroopa idaosa elutingimusi.

“Täna on meil praegu Euroliidust saamas impeerium.” Kuid olukord on “radikaalselt muutunud,” ütles Le Pen.

“Euroopas on tekkinud poliitilised liikumised, mis jagavad meie veendumusi, millest mõned on isegi võimul, nagu Itaalias, Austrias, Poolas ja Ungaris,” ütles Le Pen.

“Iga valimisega annab see meie liikumisele hoogu juurde, mis on vastu ELi praegusele suunale, ja nüüd on meil võimalus seda organisatsiooni seestpoolt muuta.”

Tõlkis: Taivo Sepp

Allikas: Express.co.uk

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.