Prantsusmaa kangelane ei olegi kangelane, sest see võib solvata moslemeid

0
2350

Lõuna-Prantsusmaal Carcassonne’i lähedal Trèbes’i kaubanduskeskuses end 23. Märtsil pantvangidraama ajal ühe pantvangi vabastamise nimel viimasega kohad vahetanud ja surnud politseinik ei saa oma nime autahvlile, sest see võib häirida moslemi kogukonda, edastab Prantsuse konservatiivne uudisteajakiri.

45-aastast Beltrame’i tulistati kõrri pärast neljatunnist pantvangidraamat kaubanduskeskuses vaikses Trèbes’i linnakeses Carcassonne’i lähedal.

KANGELASEST mundrikandja pakkus vabatahtlikult, et vahetab kohad ühe naisterahvaga, keda terroriorganisatsiooni Islamiriik austaja Radouane Lakdim hoidis pantvangis, olles juba tulistanud üht kaupluse müüjat ja klienti.

25-aastane islami terrorist röövis enne pantvangidraamat auto, vigastades raskelt selle juhti ja tappes tema kaasreisija, ning tulistas mitut jalgpalli mängivat reservpolitseinikku.

Marseille : pas de place Arnaud Beltrame “pour ne pas provoquer”

Rendre hommage à un héros de la nation, qui a sacrifié sa vie au profit d’une autre, serait-ce de la provocation ?

French hero, who sacrificed himself to save a hostage from an Islamist, won’t have a place named after him as ‘it may offend Muslims’

French hero Arnaud Beltrame, who sacrificed himself to save a hostage from a Islamist terrorist, won’t have a place named after him because it may upset Marseille’s huge Muslim community, Valeurs Actuelles reports.

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.