President andis armu narkodiilerile, kelle vahendatud kogused oleksid joobe tekitanud üle poolele miljonile inimesele

0
1714

1. juulil andis president Kersti Kaljulaid armu Ringo Koppelile, kes mõisteti 2016. aastal süüdi narkootilise aine käitlemises.

Kaljulaid vähendas Koppeli karistusaega seniselt seitsmelt aastalt neljale aastale, mis tähendab, et Koppel vabaneb trellide tagant järgmisel aastal.

Koppel mõisteti süüdi narkootilise aine grupis käitlemises – nimelt tegutses mees koos oma onuga koos. Meeste plaan oli transportida hašiši Hispaaniast Eestisse. Koppel aitas muuhulgas ehitada transpordiks kasutatud autodesse peidikuid.

Koppel käitles üle 660 000 doosiga, mis tekitaks joobe poolele miljonile inimesele.

Varem oli mees käidelnud ecstasyga. Nimelt omandas mees 2015. aasta juulis-augustis 150 ecstasy tabletti, millel oli “Supermani” logo. Need andis ta endasi järgmisele diilerile.

Eelnevalt on mees tegelenud muuhulgas ka kütusevargustega. Vahemikus 8. august kuni 4. november 2013 varastas Koppel Tartu, Kuressaare, Leisi ning Viljandi erinevatest bensiinijaamadest 1000 euro väärtuses kütust.

Allikas: Delfi.ee


Järgneb reklaam


 

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.