President Kaljulaid aastalõpuintervjuus: “Eesti ei ole tegelikult lõhestunud!”

0
275
Foto: Raigo Pajula

Muidugi me peame oma rahva, keele ja kultuuri kestmise pärast muretsema. Küsimus on selles, milliste meetoditega neid kaitsta, ütleb president Kersti Kaljulaid ERRile antud aastalõpuintervjuus.

“Aga mis veel tähtsam: enam ei jõudnud kohale see sõnum, et tegelikult mingis mõttes pelgame me kõik seda, kas 21. sajand tähendab ka meie jaoks palju siia tulevaid inimesi teistest kultuuridest ja kuidas me sellise olukorraga hakkama saame,” ütles Kaljulaid intervjuus.

Keegi – ka mina, Sven Mikser, need valitsuse ja parlamendi liikmed, kes toetavad ränderaamistikku – ei erine [ülejäänud rahvast]. Meil selles mõttes ei ole kahte leeri, et me kõik oleme mures tuleviku pärast, me kõik näeme, et eelkõige kliimamuutused, aga ka sõjad ja muud probleemid panevad inimesed liikuma,” rääkis Kersti Kaljulaid intervjuus.

Täispikka intervjuud saab lugeda ERRi uudisteportaalist.

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.