PRIAlt väljapetetud miljonite kuriteod hakkavad aeguma

0
639

Politsei ja prokuratuuri töö ligi 1,5 miljoni euro väljapetmise uurimiseks ähvardab umbes pooles ulatuses lõppeda täieliku põrumisega, kirjutab Saarte Hääl.

Põhjus on lihtne – kohtu hinnangul on suur osa Saaremaa kõigi aegade suurima pettusejuhtumi kuritegudest aegunud. Just sellise kohtumääruse koostas novembri lõpul Pärnu maakohtu kohtunik Tambet Grauberg.

Kohtunik kirjutas määruses, et mitmete kuritegude toimepanemisest on möödunud enam kui viis aastat. Kohtu tõlgenduses hakkab aegumistähtaeg kulgema hetkest, mil isiku tegevuses on tuvastatavad petmisteo tunnused, soodustuse väljamaksmise aega seejuures ei arvestata.

Loe edasi Saarte häälest


Järgneb reklaam


 

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.