Pühapäeval leiti Londoni eraaiast lennukist allakukkunud mehe laip!

0
618

Arvatakse, et lennukist allakukkunud mees oli põgenik, kes oli peitnud end lennuki maandumisseadmes ja tahtis põgeneda Keeniast Suurbritanniasse.

Seda teooriat kinnitab ka lennuki teliku lähedalt leitud kott, tass ja mõningad toiduained.

Politsei püüab nüüd väidetava põgeniku isikut kindlaks teha ja seda, kas mees suri seoses maandumisega või lennukist maapinnale kukkumisega.

See ei ole esimene kord, kui lennuki maandumisseadmes sõitja üritab Euroopasse pääseda.

Ekspertide sõnul elab selle reisi üle ainult üks neljast üritanud inimestest, sest tegu on ekstreemse külma ja hapnikupuudusega pilvede kohal. ︎

2012. aastal suri 30-aastane mosambiiklane sarnasel moel. Mees langes maandumisseadmete Heathrow’i lennujaama lähedal välja. Tollal läbiviidud uurimise kohaselt jäi mees – 60 kraadiga tõenäoliselt ellu. Aga enne kui ta maapinnale langes, oli ta uurijate sõnul juba “surnud või peaaegu surnud”.

Refereeris Kaj Ja (Facebook)

Allikas: Bild.de


Järgneb reklaam


 

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.