Rahandusminister Helme: kümned miljonid maksuraha ei ole sugugi mõttetu teema

Martin Helme, Rahandusminister (EKRE)

0
570

Lubatud, tehtud!

Tänan parlamenti kiire ja otsustava tegutsemise eest alkoholiaktiisi langetamisel.

Kui me koalitsioonikõnelusi pidasime, olid kõik nõus, et aktsiise tuleb langetada, kui soovime piirikaubandust kontrolli alla saada. Samas oldi väga skeptilised, kas see õnnestub enne järgmist aastat. Kui ma ministriks sain, asusin kohe tööle võimalikult kiire lahenduse nimel ja tuleb tunnistada, et nii poliitikud kui ametnikud olid 1. juuli tähtaja suhtes väga umbusklikud. Ometi õnnestus tänu koalitsioonikaaslaste toetusele ja riigikogu rahanduskomisjoni tublile tööle see ära teha. Hea tahtega on kõik võimalik! Veelkord: tänan!

Inimesed, kes nurisevad, et alustasime kõige vähem olulisest asjast, ütleks, et kümned miljonid maksuraha ei ole sugugi mõtettu teema. Ja lisan, et tegemist on alles algusega oma lubaduste täitmisel. Hea algusega!

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.