Rahvuslased sepistamas üllatust: Le Pen edestab eurovalimistel Macroni

0
735

Viimaste küsitlustulemuste järgi on Prantsusmaa presidendi Emmanuel Macroni juhitud partei La République en Marche! (Vabariik, edasi!) toetusnumbrid langenud allapoole Marine Le Peni juhitud parempoolset Rassemblement Nationali (Rahvulik Liit), edastab Reuters.

Macroni toetab 19%, Le Peni toetus on tõusnud 21% peale. Opositsioonilised parempoolsed ja euroskeptilised parteid kokku on hetkeseisuga napsamas 30% häältest ja see on globalistide leeris kõva häirekell.

Samal ajal on Macroni toetus ka presidendina langenud ülimadalale, ületades vaevu 20% piiri.

Olge valmis, maikuus toimuvatel Euroopa Parlamendi valimistel võib oodata üllatusi ja mitte ainult Prantsusmaalt!

French far-right overtakes Macron in EU parliament election poll

France’s far-right Rassemblement National (RN) party has moved ahead of President Emmanuel Macron’s Republique En Marche (LREM) party for the first time in a poll of voting intentions for the May 2019 European Parliament elections.

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.