Rahvusvaheline julgeolekuekspert: “Rootsi sõidab järgmisena kodusõja poole!”

0
1665
Foto: RT

Rahvusvaheline julgeolekunõunik Olle Fjordgren näeb Rootsit röövitud kaubarongina, mis sõidab täiskiirusel otse kiviseina.

„Me oleme põhimõtteliselt loobunud ja kurjategijad on võimu haaranud. Praegu ei ole meil millegiga vastu seista ja ma ei näe, et me saaksime seda arengut muuta, ” ütleb ta  ajakirja Ingrid & Maria uudiskirja.

Juba aastal 2013 oli Rootsis Fjordgreni sõnul vähem kodusõja ohtu, aga ka siis kurjategijad võitsid paljusid õigussüsteemi lahinguid. Nüüd, viis aastat hiljem, on nad võitnud võimu paljudes piirkondades, neid nimetatakse õigusvastasteks tsoonideks, kus ei kehti Rootsis seadused.

Olle Fjordgren, Rahvusvaheline julgeolekuekspert, on Rootsi arengu pärast väga mures. 
Foto: erakogu

Poliitiline soovimatus tunnistada, kui halvad asjad võimetuse ja teadmatusega on, see on toonud kaasa, et Rootsist on saanud ebaõnnestunud riik.

Ühiskond mängib vanade ja vananenud seadustega Politsei patrullib traditsioonilisel viisil, samas kui vastaspool, kurjategijad, mängivad täiesti erineva seadusega. Seadus mis on elu ja surma peale.

Tema sõnul on retsept selle vastu nulltolerants. Kohtusüsteem peab need ohtlikud inimesed tänavatelt ära viima, see on ainus viis probleemide lahendamiseks.

Foto: New Media Central

Kui see jätkub, siis näeb Olle Fjordgren ainult ühte laiendust – kodusõda. See võib alata no-go tsoonidest või kui rootslased lõpuks aru saavad ja otsustavad, et ei ole muud võimalust kui relvadega riigi tagasivõtmine.

Ta rõhutab, et selleks ei ole liiga hilja, isegi kui kell on jõudnud viis minutit keskööni. Kuid siis peavad poliitikud julgema ja lõpetama oma huvide esitamise.

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.