Ratase vastus Verhofstadtile: “Brüssel ei peaks Eestile ette kirjutama, missugune on meie uus koalitsioon!”

0
2584

Kui Euroopa Parlamendi ALDE fraktsiooni juht Guy Verhofstadt saatis teisipäeval Eesti peaministrile ja Keskerakonna esimehele Jüri Ratasele e-kirja, milles kutsus üles loobuma plaanist moodustada valitsuskoalitsioon, kuhu kuulub Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE), siis Ratase sõnul on mitu inimest ALDEst talle avaldanud ka toetust, vahendab Postimees.

«Ma olen päris mitme ALDE peaministriga olnud ühenduses ja nad on avaldanud toetavaid sõnumeid,» rääkis Ratas pärast EKRE ja Isamaa esindajatega peetud kohtumist ajakirjanikele.

«Ma arvan, et Brüssel ei peaks nüüd ette kirjutama Eestile, missugune on meie uus koalitsioon,» sõnas ta.

«Eesti inimesed, meie kõrgeim võim, on näidanud, kuidas nad soovivad näha 14. (riigikogu) koosseisu ja me lähetume selles, mida Eesti inimesed on ütelnud. Ei ole kuidagi vastuvõetav see, et Brüssel hakkab ütlema, missugune saab olema Eesti koalitsioon.»

Vaata Postimehe allikast

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.