REPLIIK: Ei rida, ei sekundit! Varga koht pole meedias!

Harri Kingo

0
806

See on ühtaegu kurb, vihastav, aga ka naljakas uudis. Meie õiguskaitseorganid on kas iseennast täiesti sassi oma juriidikaga mõtelnud… või on nad tõesti hämara süvariigi käepikendus ja käpiknukk. Kolmandat võimalust ma ei näe.

Sellist õiguslikku absurdi kohtab isegi meie riigis harva! Tarand oleks pidanud olema kohtu all juba selle eest, et ta tõkestas vägivaldselt avalikku miitingut. Ta ei läinud kohtu alla. Ta peaks olema praegu varastamise eest kohtu all. Aga ta on õige mees edasi.

Hea pool asjast on see, et ega Tarandi maine sellest ei parane. Tarand on varas, kes varastas ära tavaliste, lihtsate inimeste annetatud raha. Varastas kogu rahva silme all, mõnitades veel seda, kelle rahakotist ta selle annetatud raha ära varastas.

Meedia peaks Tarandit siitmaalt boikoteerima. Absoluutselt. Mistahes väljaanne, mis Tarandile, tema arvamistele või tegemistele kas rea oma veerust või sekundi oma eetriajast pühendab, pole minu silmis parem kui Tarand ise. Selle segase inimese promo peab lõppema.

Las see inimene jääda minevikku. Jäädavalt. Meil ei saa olla vargaga sama tee. Vargale pole kohta meie meedias.

Autor: Harri Kingo

Allikas: Uueduudised.ee


Järgneb reklaam


 

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.